IT podpora koncových uživatelů

Charakteristika pozice:

  • IT technik pro podporu koncových uživatelů - PC a periferií
  • Administrace systémů OS MS Windows
  • Zajištění stability a funkčnosti aplikací

Náplň práce

  • Administrace, údržba, správa, instalace a konfigurace koncových zařízení
  • Práce s HW - opravy a inovace stávajícího počítačového vybavení
  • Instalace běžných kancelářských aplikací
  • Instalace a konfigurace antivirových ochran
  • Analýza a odstraňování problémů

Očekáváme:

  • Zkušenosti a znalosti se správou, údržbou a řešením problémů HW/SW
  • Základní orientace na HW/SW trhu - podpora při nakupování nové výpočetní techniky
  • Administrátorské znalosti pro údržbu a správu HW/SW na kancelářských PC
  • Administrátorské znalosti Windows 10 a kancelářských balíků MS Office
  • Základní znalosti AD, Exchange
  • Schopnost odstranit vzniklé poruchy u uživatele
  • Obecné znalosti síťového prostředí
  • Samostatnost
  • Aktivní přístup
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém prostředí společnosti s mnohaletou tradicí
  • Přístup k rozsáhlým odborným znalostem
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Benefitní program
  • Příspěvek na stravování

Informace o pozici:

Místo pracoviště: OPATOV PARK I., Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 4
Typ smluvního vztahu: Pracovní poměr, po zapracování na dobu neurčitou
Benefity: Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
Další krok ke změně je snadný
Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“. Těšíme se na setkání při osobním pohovoru!

Zaměstnavatel: MEDIATEL.CZ, s.r.o.
Kontaktní osoba: Eva Vinklerová
Kontakt: evinklerova@mediatel.cz,
Adresa: Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 4