Obchodník po telefonu / Teamleader

Více než 25 let pomáháme firmám se získáváním nových zákazníků. Naši specialisté se věnují jednotlivým oblastem online marketingu na plný plyn – jsme Premium partnerem Googlu (důležité Know how pro PPC a SEO), partnerem Facebooku, výhradním certifikovaným partnerem Yext.com a partnerem nebo členem odborných sdružení – SPIR, SIINDA, AMSP.

Do našeho obchodního týmu hledáme nové kolegy na pozici obchodník po telefonu s možností rychlého postupu na Teamleadera

  • Jste komunikativní a baví vás internet a sociální sítě?
  • Chcete prodávat řešení, které zákazníci potřebují a sami poptávají?
  • Nevyžadujeme předchozí praxi v call centru nebo v prodeji. Vše vás naučíme. (u pozice Teamleadera předchozí zkušenosti jsou podmínkou)

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Oslovování potenciálních zákazníků, kteří aktivně projeví zájem o produkt (nebudete volat na studené kontakty z databáze)
  • Analýza potřeb zákazníka, návrh vhodného řešení a uzavření obchodu
  • Evidence požadavků zákazníků a dalších obchodních aktivit do databáze společnosti
  • Teamleader - supervize svěřeného týmu operátorů, pomoc při zaškolování a mentorování nováčků

Co požadujeme?

  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Příjemný hlasový projev a dobré prezentační dovednosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC a orientaci na internetu
  • Zkušenosti s prací v callcentru nebo s prodejem obecně vítáme, ale není podmínkou

Co vám nabízíme

  • Práci v úspěšné a stabilní firmě
  • Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr, na zkrácený úvazek, na DPČ ( i na brigádu).
  • Flexibilní pracovní doba, dle Vašich časových kapacit (standardní pracovní dny, nevoláme víkendy a svátky)
  • Jistotu fixní mzdy + provize z uzavřených objednávek
  • Volné víkendy, svátky
  • Pravidelné školení
  • Poskytujeme prostor k seberealizaci a profesnímu růstu
  • Snažíme se podporovat naše zaměstnance v jejich rozvoji - poskytneme vám odborné vzdělávání ve formě seminářů, webinářů, konferencí…
  • Pracujeme v přátelském neformálním kolektivu a příjemném, moderním pracovním prostředí
    Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené Bezbariérový přístup - vhodné i pro tělesně postižené, vozíčkáře

Požadované vzdělání:   Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Typ smluvního vztahu:   Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Další krok ke změně je snadný Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“. Těšíme se na setkání při osobním pohovoru!

Kontakt: evinklerova@mediatel.cz, 602 114 281
Zaměstnavatel: MEDIATEL, spol. s r.o.
Kontaktní osoba: Eva Vinklerová
Adresa: Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 4