Obchodník - vhodné pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené

Hledáte práci a přitom jste ještě na mateřské?

Ráda byste přispěla do rodinného rozpočtu i v době mateřské dovolené, ale jen těžko hledáte natolik flexibilní práci? Pokud se alespoň trochu orientujete na internetu, pak čtěte dál. Společnost Mediatel vám nabízí práci, při níž si vše sama naplánujete a tak hravě stihnete péči o dítě i domácnost.

Naše společnost aktuálně sestavuje svůj obchodní tým snů. Jeho úkolem bude nabízet klientům skvělou vychytávku na poli online marketingu, která firmám umožní, aby je na internetu každý viděl. Software MEXT pomáhá firmám přivádět stovky nových klientů, protože se jejich stránky zobrazují tam, kde si jich každý všimne. Naši obchoďáci tak firmám prodávají úspěch, a ne zboží, které nikdo nechce. O to je jejich práce zajímavější...

Chcete být jedním z nich? Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení, které vám navíc umožní dál profesně růst. Stačí jen chuť prodávat, touha něco dokázat, telefon a počítač.

A co za to nabízíme? Práci, při níž nevysedáváte celé dny jen někde v kanclu, ale budete neustále v terénu u svých klientů. Svou pracovní dobu si sami naplánujete třeba podle prázdnin vašich dětí. Pracovat budete na IČ bez fixní části platu, která ale není tak úplně potřeba. Po zapracování se totiž vý-dělky pravidelně pohybují kolem 50 tisíc korun měsíčně. Zároveň budete vědět, že vám nehrozí stagnace ani nuda. S každým klientem budete lepší a otevřete si dveře k dalším benefitům (auto, mobilní telefon atd).

Ještě váháte? Pojďme si dát kafe a probrat to osobně!

Ještě váháte? Pojďme si dát kafe a probrat to osobně! Další krok ke změně je snadný Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“. Těšíme se na setkání při osobním pohovoru!

Odpovědět

Kontakt: lfoslien@mediatel.cz602 114 281
Zaměstnavatel: MEDIATEL, spol. s r.o.
Kontaktní osoba: Lenka Foslien
Adresa: Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 4