Obchodník - vhodné pro studenty

Pracovat při škole? Jde to docela snadno!

Ještě studujete, ale přitom se už poohlížíte po nějaké práci, kterou byste stíhali i při škole? Pokud vám není cizí prostředí internetu, pak je tato nabídka jako dělaná právě pro vás. Při práci pro Mediatel stihnete přednášky, semináře, ale i učení na zkoušky.

Naše společnost aktuálně sestavuje svůj obchodní tým snů. Jeho úkolem bude nabízet klientům skvělou vychytávku na poli online marketingu, která firmám umožní, aby je na internetu každý viděl. Software MEXT pomáhá firmám přivádět stovky nových klientů, protože se jejich stránky zobrazují tam, kde si jich každý všimne. Naši obchoďáci tak firmám prodávají úspěch, a ne zboží, které nikdo nechce. O to je jejich práce zajímavější...

Chcete být jedním z nich? Nepotřebujete žádnou předchozí praxi na obdobné pozici, vše potřebné se dozvíte na řadě našich školení, které vám navíc umožní dál profesně růst. Stačí jen chuť prodávat, touha něco dokázat, telefon a počítač.

A co za to nabízíme? Práci, při níž nevysedáváte celé dny jen někde v kanclu, ale budete neustále v terénu u svých klientů. Svou pracovní dobu si sami naplánujete třeba podle zkoušek ve škole. Pracovat budete na IČ bez fixní části platu, která ale není tak úplně potřeba. Po zapracování se totiž výdělky pravidelně pohybují kolem 50 tisíc korun měsíčně. Zároveň budete vědět, že vám nehrozí stagnace ani nuda. S každým klientem budete lepší a otevřete si dveře k dalším benefitům (auto, mobilní telefon atd).

Ještě váháte? Pojďme si dát kafe a probrat to osobně!

Ještě váháte? Pojďme si dát kafe a probrat to osobně! Další krok ke změně je snadný Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“. Těšíme se na setkání při osobním pohovoru!

Odpovědět

Kontakt: lfoslien@mediatel.cz, 602 114 281
Zaměstnavatel: MEDIATEL, spol. s r.o.
Kontaktní osoba: Lenka Foslien
Adresa: Líbalova 2348/1, Chodov, 149 00 Praha 4